I-MUTAI CMTB1LE-63 2P I-Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Iinkcukacha zeMveliso
I-RCBO ikhusela kwiingozi zokutshayiswa ngumbane kunye nemililo ebangelwa ziimpazamo zomhlaba kunye nemisinga engaphezulu. Ifumanisa kwaye iphazamise ukuvuza kwamandla ombane emhlabeni, okwaziwa ngokuba yimisinga eseleyo, enokwenzeka ngenxa yentambo engalunganga, ukufakelwa kombane okonakeleyo, okanye izixhobo zombane ezingalunganga. Ukongeza, ikwakhusela nemisinga engaphezulu, enokubangelwa yimisinga emfutshane okanye imisinga engaphezulu.
Ii-RCBO zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo zokuhlala nezorhwebo, kunye nakwiindawo zoshishino. Ziluncedo ngakumbi kwiimeko apho kufuneka ukhuseleko lwesekethe nganye, njengasekhitshini, kumagumbi okuhlambela, nakwezinye iindawo apho izixhobo zombane zinokudibana namanzi.
| Igama lemveliso | I-RCBO Residual Current Operated Circuit Breaker |
| Inombolo yoMzekelo | CMTB1LE-63 2P |
| Umgangatho | IEC61009-1 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 2P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 230V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Ireyithingi yokusebenza yangoku eseleyo kwi-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Igophe
Umlinganiselo womzobo kunye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit current
2. Ukhuseleko lweesekethe ngokuchasene noxinzelelo lwangoku
3. Ukukhusela ukhuseleko lokuvuza komhlaba
Iipali
Isicelo
I-MCB isetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwizicelo zemizi-mveliso, nasekudluliseleni umbane.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-3 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-60 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
UMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya Market... njl.
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












