I-MUTAI CMTB1LE-63 4P I-Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker inokukhusela abantu kunye nombane kwi-electric shock, short circuit, kunye neempazamo zomthwalo ogqithisileyo. I-RCBO isetyenziswa kakhulu kwizakhiwo zorhwebo nezindlu zokuhlala,
Ihambelana nomgangatho we-IEC61009-1.
| Igama lemveliso | I-Residual Current Operated Circuit Breaker eSebenzayo |
| Inombolo yoMzekelo | CMTB1LE-63 4P |
| Umgangatho | IEC61009-1 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 4P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | C okanye D |
| Ireyithingi yokusebenza yangoku eseleyo kwi-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Igophe
Umlinganiselo womzobo kunye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukhuseleko lwangoku olufutshane kunye noxinzelelo lwangoku
2. Ukhuseleko kwi-electrical shocks: I-residual current breaker ibona kwaye iphazamise iimpazamo zombane ezibangelwa kukuvuza kombane emhlabeni, ithintela ukuthuthumela kombane kunye ne-electrocution.
3. Ixesha lokuphendula ngokukhawuleza: Ezi breakers zenzelwe ukukhubeka ngokukhawuleza, rhoqo ngaphakathi kwesiqingatha somzuzwana, xa kufunyenwe impazamo yombane.
Iipali
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisebenza ngobuchwephesha kwaye zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, ekudluliseleni umbane.
Ezinye
Ukupakisha
I-1 pcs ngebhokisi engaphakathi, ii-20 pcs ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
I-MUTAI Electric igxile kakhulu ekukhonzeni iimarike kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, naseRashiya... njl.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












