I-CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A I-MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inomsebenzi wokukhusela i-short circuit kunye ne-overload, ikwangasetyenziswa njengotshintsho olungaqhelekanga kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla. I-MCB ineempawu zesakhiwo esiphucukileyo, ukusebenza okuthembekileyo, amandla aphezulu okuqhekeka, imbonakalo entle njl. Iqokobhe kunye namacandelo zenziwe ngezinto ezinokumelana nokuchaphazeleka, uphawu oluqinileyo lokurhoxisa ilangabi.
| Igama lemveliso | I-MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 1P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1-63A |
| Iipali | 1P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | Uhlobo C okanye uhlobo D |
| Umbala | Mhlophe |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Igophe
Iipali
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit current
2. Ukhuseleko lweesekethe ngokuchasene noxinzelelo lwangoku
3. Uyilo oluhle kwaye kulula ukuyifaka
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwizicelo zoshishino, ekudluliseleni umbane...njl.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezili-12 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-240 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
UMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya Market... njl.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













