I-Mutai CMTB1-63 4P C Curve Mcb Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inika ukhuseleko kwiisekethe ezimfutshane kunye nokugqithisa, kwaye ingasetyenziselwa ukudluliselwa kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla rhoqo. Ngoyilo oluphambili lwesakhiwo, ukusebenza okuthembekileyo, amandla aphezulu okuqhekeka, kunye nenkangeleko entle, i-MCB yimveliso ekumgangatho ophezulu. Iqokobhe layo kunye namacandelo akhiwe ngezinto ezinokumelana okunamandla kunye neempawu ezithintela ilangatye.
| Igama lemveliso | I-MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 4P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 4P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | C |
| Umbala | Mhlophe + bomvu |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Igophe
Iipali
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit current
2. Ukhuseleko lweesekethe kwi-overload current
3. Uyilo oluhle kwaye kulula ukuyifaka
Isicelo
I-MCB isetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwizicelo zemizi-mveliso, ekudluliseleni umbane...njl.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-3 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-60 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 22*8.2*8 cm
Imarike Ephambili
UMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya Market...njl.
Imibuzo neeMpembelelo
I-MCB iqinisekiswe zizatifikethi zamazwe ngamazwe ezifana ne-CCC, i-CE, kunye ne-CB, kwaye ixhaswa zizatifikethi zenkqubo yolawulo lwe-ISO 9001 kunye ne-ISO 14001.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













