I-Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inokukhusela isixhobo kwi-short circuit kunye nokugqithisa, ikwasetyenziselwa ukudlulisa nokuguqula inkqubo yamandla rhoqo. I-MCB iphucukile kwisakhiwo, ukusebenza kwayo kuthembekile, inomthamo ophezulu wokuqhekeka, ibukeka intle njl. Iqokobhe kunye namacandelo enziwe ngezinto ezinika ukumelana nempembelelo kunye neempawu ezinamandla zokuthintela ilangatye.
| Igama lemveliso | Umqhekezi weSekethe yeMiniature ye-MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 3P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 3P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Umbala | Mhlophe + bomvu |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Igophe
Iipali
Inzuzo
1. Ngobukhulu obuncinci nobuncinci, kulula ukuyifaka
2. Uphawu lombane omfutshane, ukugqithisa, amandla aphezulu okuqhekeza
3. zinokubonelela ngokhuseleko oluthembekileyo kwiimpazamo zombane, kwaye ziyavavanywa ukuze zihlangabezane nemigangatho yokhuseleko yamazwe ngamazwe.
Isicelo
Iimveliso ze-MCB zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwizicelo zemizi-mveliso, nasekudluliseleni umbane.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-4 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-60 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
IMarike yoMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













