I-Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inika ukhuseleko kwiisekethe ezimfutshane kunye nokugqithisa, kwaye ingasetyenziselwa ukudluliselwa kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla rhoqo. I-MCB inoyilo oluphambili lwesakhiwo, ukusebenza okuthembekileyo, amandla aphezulu okuqhekeza, kunye nenkangeleko entle. Iqokobhe layo kunye namacandelo akhiwe ngezinto ezinokumelana okunamandla kunye neempawu ezithintela ilangatye.
I-MCB yenzelwe ukuhlangabezana nemigangatho ye-IEC/EN60898-1 kwaye ingasetyenziswa kwiinkqubo ze-AC ze-50/60Hz ezine-voltage ratings ye-230V/240V/400V/415V. Inomlinganiselo ophezulu wamandla ombane we-63A kwaye ifanelekile kwizicelo ezifuna amandla ombane angaphantsi kwalo mda.
| Igama lemveliso | I-MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 2P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1A-63A |
| Iipali | 2P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | C |
| Umbala | Mhlophe |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Igophe
Iipali
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit current
2. Ukhuseleko lweesekethe ngokuchasene noxinzelelo lwangoku
3. Uyilo oluhle kwaye kulula ukuyifaka
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisebenza ngobuchwephesha kwaye zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, ekudluliseleni umbane.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-6 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezili-120 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
Iimarike zethu eziphambili zikwimimandla efana noMbindi Mpuma, iAfrika, iMzantsi Mpuma Asia, iMzantsi Melika, iRashiya Market...njl.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













