I-MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inokukhusela isixhobo kwi-short circuit kunye nokhuseleko lokugqithisa, ikwasetyenziswa njengotshintsho olungaqhelekanga kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla. I-MCB iphucukile ngokwesakhiwo, ukusebenza kwayo kuthembekile, inomthamo ophezulu wokuqhekeka, ibukeka intle njl. Iqokobhe kunye namacandelo enziwe ngezinto ezinokumelana nokuchaphazeleka, uphawu oluqinileyo lokurhoxisa ilangatye.
Ii-MCB zifumaneka ngokulungiswa kwepali enye, ipali ezimbini, kunye nepali ezintathu, apho ipali nganye ikwazi ukukhusela isekethe eyahlukileyo.
| Igama lemveliso | Umqhekezi weSekethe yeMiniature ye-MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 1P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 1P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Umbala | Mhlophe + ngwevu |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Iipali
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisebenza ngobuchwephesha kwaye zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, ekudluliseleni umbane.
Inzuzo
1. Ukhuseleko lwangoku olufutshane kunye noxinzelelo lwangoku
2.Umthamo ophezulu wokuqhekeza kunye nokukhubeka ngokukhawuleza
3. Ubungakanani obuncinci: Ii-MCB zenzelwe ukuba zibe zincinci kwaye zibe ncinci, okwenza kube lula ukuzifaka kwaye zingene kwiiphaneli zombane kunye neebhodi zokusasaza.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezili-12 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-240 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
Imarike Ephambili
UMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya ... njl.
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












