I-MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker isetyenziswa kakhulu kwiinkqubo zombane ukukhusela kwiisekethe ezigqithisileyo nezimfutshane, i-MCB ingasetyenziswa njengodluliselo nokuguqulwa rhoqo kwenkqubo yamandla. Ii-miniature circuit breakers zifanelekile kwiintlobo ngeentlobo zezicelo, ukusuka kwiindawo zokuhlala ukuya kwimizi-mveliso, kwaye zihlala zisetyenziswa kwiisekethe zokukhanyisa, zokufudumeza, kunye nezolawulo lweemoto.
| Igama lemveliso | I-Miniature Circuit Breaker |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 2P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 2P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Umbala | Mhlophe nangwevu |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Iipali
Isicelo
IiMiniature circuit breakers zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, nasekudluliseleni umbane.
Inzuzo
1. Ukhuseleko lwe-current circuit emfutshane kunye ne-overload current, ingasetyenziswa njengodluliselo olungaqhelekanga kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla.
2. Ubungakanani obuncinci: Ii-MCB zenzelwe ukuba zibe zincinci kwaye zibe ncinci, okwenza kube lula ukuzifaka kwaye zingene kwiiphaneli zombane kunye neebhodi zokusasaza.
3.Ukukhubeka ngokukhawuleza: Ii-MCB zenzelwe ukukhubeka ngokukhawuleza xa kukho ukuxinana okanye i-short circuit, nto leyo enceda ekuthinteleni umonakalo kwizixhobo zombane kunye neengozi ezinokubakho ebantwini.
4.Umthamo ophezulu wokuqhekeza
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-6 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezili-120 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
Imarike Ephambili
I-MUTAI igxile kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












