I-CMTB1-63H 4P High Breaking Capacity Mcb Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 miniature circuit breaker inokukhusela umbane kwi-short circuit kunye nokugqithisa, ikwasetyenziswa njengokudluliselwa rhoqo kunye nokuguqulwa kwenkqubo yamandla. I-miniature circuit breaker yinxalenye ebalulekileyo yayo nayiphi na inkqubo yombane, inika ukhuseleko oluthembekileyo kwiingozi zombane kwaye iqinisekisa ukusebenza ngokukhuselekileyo nangokufanelekileyo kwee-circuits kunye nezixhobo zombane.
| Igama lemveliso | I-Miniature Circuit Breaker MCB |
| Imodeli INOMBOLO. | CMTB1-63 4P |
| Umgangatho | IEC60898-1 |
| Isatifikethi | CE |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 4P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 400/415V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Umbala | mhlophe nangwevu |
| Inkonzo | I-OEM kunye ne-ODM |
Iipali
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisebenza ngobuchwephesha kwaye zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, ekudluliseleni umbane.
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit current
2. Ukhuseleko lweesekethe ngokuchasene noxinzelelo lwangoku
3.Umthamo ophezulu wokuqhekeza
4. Uyilo oluhle kwaye kulula ukuyifaka
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-3 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-60 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
UMutai ufanelekile ngeesatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, kwaye iimveliso ziphumelele isatifikethi se-CCC, CE, CB ... njl.
Imarike Ephambili
Ezi mveliso zamkelwe ngabathengi, ingakumbi kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
1. Iimveliso eziphambili: i-MCB, i-MCCB, i-ACB, i-RCBO, i-RCCB, i-ATS, i-Contactor... njl.
2. Uchungechunge lwemizi-mveliso olugqityiweyo ukusuka kwimveliso yecandelo ukuya ekuhlanganisweni kwemveliso epheleleyo, ukuvavanywa kunye nokulawulwa rhoqo.
3. Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
4. Iqela lobuchwephesha lobuchwephesha, linokubonelela ngenkonzo ye-OEM kunye ne-ODM, linokubonelela ngexabiso elikhuphisanayo.
5. Ixesha lokuhambisa elikhawulezayo kunye nenkonzo elungileyo emva kokuthengisa.
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













