I-CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker ye-solar PV
Iinkcukacha zeMveliso
Ii-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breakers zinomsebenzi wokukhusela izixhobo zombane kunye nezinye izixhobo zomthwalo kwiingxaki zomthwalo omninzi kunye nowe-short-circuit, kwaye zinokukhusela ukhuseleko lwesekethe. Uninzi lwe-DC MCB lusebenzisa ezinye iinkqubo zamandla angqalileyo ezifana namandla amatsha, i-solar PV, njl. Iimeko ze-voltage ze-DC MCB ngokubanzi zivela kwi-DC 12V-1000V, kwaye i-current rated can ukuya kuthi ga kwi-63A.
| Umgangatho | I-IEC/EN 60947-2 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 1P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 250V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwegophe | C |
| Isidanga songcoliseko | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Ubungakanani obukhulu bomthamo wocingo | 25 m㎡ |
| Ufakelo | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo lomgca olungenayo | Phezulu |
Inzuzo
1. Khusela isixhobo kwi-short circuit current kunye ne-overload current.
2. Ubungakanani obuncinci: Ii-DC MCB zenzelwe ukuba zibe ncinci kwaye zonge indawo, nto leyo ezenza zibe zilungele ukusetyenziswa kwiiphaneli zombane ezincinci kunye nezixhobo.
3.Ukufakwa okulula: Ii-DC MCB zenzelwe ukufakwa lula kwaye zinokufakelwa kwiireyili ze-DIN okanye ngqo kwiphaneli.
Iipali
Isicelo
I-DC MCB Miniature circuit breaker isetyenziswa kakhulu kwiinkqubo ezithile zamandla angqalileyo ezifana namandla amatsha, i-solar PV, njl.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezili-12 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-240 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
Nge-ISO 9001, izatifikethi zenkqubo yolawulo lwe-ISO14001, kwaye iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
Imarike Ephambili
I-MUTAI igxile kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









