I-CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker inokukhusela izixhobo zombane kunye nezinye izixhobo zomthwalo kwiingxaki zomthwalo omninzi kunye nowe-short-circuit, kwaye ikhusele ukhuseleko lwesekethe. Uninzi lwe-DC MCB lusebenzisa ezinye iinkqubo zamandla elanga, iinkqubo zokugcina iibhetri, amandla amatsha, njl.
Ii-DC miniature circuit breakers zisisombululo esithembekileyo nesingabizi kakhulu sokukhusela ii-DC circuits kwiimpazamo zombane, kwaye ubukhulu bazo obuncinci, ukukhubeka ngokukhawuleza, kunye nomthamo ophezulu wokuqhekeka kuzenza zibe lukhetho oludumileyo kwiintlobo ngeentlobo zezicelo.
Iimeko ze-voltage ze-DC MCB ngokubanzi zivela kwi-DC 12V-1000V, kwaye umbane olinganisiweyo ungafikelela kwi-63A.
| Umgangatho | I-IEC/EN 60947-2 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 2P |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 500V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwegophe | C |
| Isidanga songcoliseko | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Ubungakanani obukhulu bomthamo wocingo | 25 m㎡ |
| Ufakelo | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo lomgca olungenayo | Phezulu |
Inzuzo
1.Ukukhubeka Okukhawulezileyo: Ii-DC MCB zenzelwe ukukhubeka ngokukhawuleza xa kukho ingxaki yombane, nto leyo enceda ekuthinteleni umonakalo kwizixhobo kunye neentambo.
2. Umthamo Wokuqhekeza Okuphezulu: Ii-DC MCB zifumaneka ngeendlela ezahlukeneyo zokuqhekeza, oko kuthetha ukuba zinokusingatha amanqanaba aphezulu ombane ngaphandle kokukhubeka.
3. Ukusebenza Okuthembekileyo: Ii-DC MCB zenzelwe ukubonelela ngokusebenza okuthembekileyo nokungaguquguqukiyo ubomi benkonzo ende, nto leyo enceda ekunciphiseni iindleko zokulungisa nokutshintsha.
4.Ukufakwa okulula: Ii-DC MCB zenzelwe ukufakwa lula kwaye zinokufakelwa kwiireyili ze-DIN okanye ngqo kwiphaneli.
Iipali
Isicelo
Ii-DC MCB Miniature circuit breakers MCB zisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo ezithile zamandla angqalileyo ezifana namandla amatsha, i-solar PV, njl.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-6 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezili-120 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
Imarike Ephambili
I-MUTAI igxile kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Kutheni ukhethe thina
1. Ngamava angaphezu kweminyaka eli-10 okuvelisa iimveliso ze-MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... njl.
2. Uchungechunge lwemizi-mveliso olugqityiweyo ukusuka kwimveliso yecandelo ukuya ekuhlanganisweni kwemveliso epheleleyo, ukuvavanywa kunye nokulawulwa rhoqo.
3. Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
4. Iqela lobuchwephesha lobuchwephesha, linokubonelela ngenkonzo ye-OEM kunye ne-ODM, linokubonelela ngexabiso elikhuphisanayo.
5. Ixesha lokuhambisa elikhawulezayo kunye nenkonzo elungileyo emva kokuthengisa.
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










