I-CMTB1-63DC 3P DC Solar MCB Miniature Circuit Breaker
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1-63 DC MCB miniature circuit breaker ziyafumaneka ngobukhulu obahlukeneyo kunye novavanyo, kwaye zingasetyenziswa kwiintlobo ngeentlobo zezicelo, kubandakanya iinkqubo zamandla elanga, iinkqubo zokugcina iibhetri, iinkqubo zaselwandle nezeemoto, kunye noomatshini bemizi-mveliso.
Iimeko ze-voltage ze-DC MCB ngokubanzi zivela kwi-DC 12V-1000V, kwaye umbane olinganisiweyo ungafikelela kwi-63A.
| Umgangatho | I-IEC/EN 60947-2 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1A- 63A |
| Iipali | 3 |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 750V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 6000A |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+70℃ |
| Uhlobo lwegophe | C |
| Isidanga songcoliseko | 3 |
| Ukuphakama | ≤ 2000m |
| Ubungakanani obukhulu bomthamo wocingo | 25 m㎡ |
| Ufakelo | Isitimela se-DIN esingu-35mm |
| Uhlobo lomgca olungenayo | Phezulu |
Inzuzo
1. Ukhuseleko kwi-Overload kunye ne-Short-Circuit
2. Iimpawu zokukhubeka: Ii-DC MCB zineempawu zokukhubeka ezahlukileyo xa kuthelekiswa nee-AC MCB ngenxa yohlobo olwahlukileyo lwe-DC voltage.
3. Uvavanyo lweVoltage: Ii-DC MCB zine-voltage rating ngokukodwa kwiisekethe zeDC, zihlala ziqala kwi-12V ukuya kwi-1000V DC.
4. Ukuphazamiseka kwe-Arc: Ii-DC MCB zenzelwe ukuphazamisa ii-DC arcs, eziziphatha ngendlela eyahlukileyo kunee-AC arcs.
Iipali
Isicelo
Ii-DC MCB Miniature circuit breakers zisetyenziswa kakhulu kwiinkqubo ezithile zamandla angqalileyo, ezinje ngamandla amatsha, i-solar PV, izityalo zamandla kunye nezakhiwo zoshishino ... njl.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-4 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-80 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imibuzo neeMpembelelo
Ngezatifikethi zenkqubo yolawulo ze-ISO 9001, ISO14001, iimveliso zifanelekile ngeezatifikethi zamazwe ngamazwe ze-CCC, CE, CB.
Imarike Ephambili
I-MUTAI igxile kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











