I-MUTAI CMTB1LE-63 1P N I-Residual Current Operated Circuit Breaker RCBO
Iinkcukacha zeMveliso
I-CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker inokukhusela abantu kunye nombane kwi-electric shock, short circuit, kunye neempazamo zomthwalo ogqithisileyo. I-RCBO isetyenziswa kakhulu kwizakhiwo zorhwebo nezindlu zokuhlala. Ihambelana nomgangatho we-IEC61009-1.
I-CMTB1LE-63 RCBO iyasebenza kwi-AC50/60HZ, i-voltage elinganisiweyo yi-230V/240V/400V /415V kunye ne-current elinganisiweyo ukuya kuthi ga kwi-63A.
| Igama lemveliso | I-RCBO |
| Inombolo yoMzekelo | CMTB1LE-63 1P+N |
| Umgangatho | IEC61009-1 |
| Ikaliwe ngoku kwi (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Iipali | 1P+N |
| I-voltage elinganisiweyo ye-Ue (V) | 230V |
| Ireyithingi elinganisiweyo | I-AC 50/60Hz |
| Ubungakanani bomthamo wesekethe emfutshane Icn | 3000A/4500A/ 6000A |
| I-voltage ye-Uimp enokulinganiselwa ukuba imelana ne-impulse | 4000V |
| Ubushushu obugciniwe | -20℃~+40℃ |
| Uhlobo lokukhululwa ngoko nangoko | iCD |
| Ireyithingi yokusebenza yangoku eseleyo kwi-In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Igophe
Umlinganiselo womzobo kunye nokufakwa (mm)
Inzuzo
1. Ukhuseleko lweesekethe kwi-short circuit, overload kunye nokuvuza komhlaba
2.Ukufakela okulula: Ii-circuit breakers eziseleyo zingafakwa kuyo nayiphi na iphaneli ye-circuit breaker okanye ibhokisi yombane, nto leyo eyenza kube lula ukuzifaka.
3. Uvakalelo: Bayakwazi ukubona nokuba kukho ukuvuza okuncinci komhlaba
Iipali
Isicelo
Ii-MCB Miniature circuit breakers zisebenza ngobuchwephesha kwaye zisetyenziswa kakhulu kwizakhiwo, kwiindawo zokuhlala, kwimizi-mveliso, ekudluliseleni umbane.
Ezinye
Ukupakisha
Iipcs ezi-4 ngebhokisi engaphakathi, iipcs ezingama-80 ngebhokisi engaphandle.
Ubungakanani ngebhokisi engaphandle: 41*21.5*41.5 cm
Imarike Ephambili
I-MUTAI igxile kuMbindi Mpuma, eAfrika, eMzantsi Mpuma Asia, eMzantsi Melika, eRashiya.
Kutheni ukhethe thina
Ifowuni: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












